Wednesday, April 22

PUBLISHED: 16:36 18 April 2009 | UPDATED: 14:07 04 March 2010

LA SENZA WOMENS CUP

Final: Merstham v Enfield Town.



BRITISH GAS BUSINESS

Division One Midlands: Aylesbury Utd v Bromsgrove Rovers.



RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Histon Res v Stanway Rovers, King's Lynn Res v Leiston.

LA SENZA WOMENS CUP

Final: Merstham v Enfield Town.

BRITISH GAS BUSINESS

Division One Midlands: Aylesbury Utd v Bromsgrove Rovers.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Histon Res v Stanway Rovers, King's Lynn Res v Leiston.

First Division: Godmanchester Rovers v Cornard Utd.

FIRST DIVISION KNOCK OUT CUP

Final: Diss Town v Hadleigh Utd (at Woodbridge Town FC).

RIDGEONS RESERVE LEAGUE

South Division: AFC Sudbury v Stanway Rovers, Harwich & Parkeston v FC Clacton.

North Division: Needham Market v Debenham LC.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

East Division: Kirkley & Pakefield v North Walsham Town, Lowestoft Town v Gorleston.

South Division: FC Clacton v Harwich & Parkeston, Halstead Town v Brantham Ath, Haverhill Rovers v Cornard Utd, Wivenhoe Town v Tiptree Utd.

West Division: Royston Town v Huntingdon Town, Stotfold v Somersham Town.

KENT BLAXILL BORDER LEAGUE

Premier Division: Dedham Old Boys v Tiptree Heath.

Division One: Clacton Utd v Mistley Utd.

Reserve Division One: Bradfield Rovers v Holland FC.

Reserve Cup Final: Clare Town v Gas Recreation.

LFC INSURANCE GROUP ESSEX OLYMPIAN LEAGUE

Premier Division: Manford Way v Harold Wood Ath.

Senior Division One: Burnham Ramblers Res v Bishops Stortford Swifts, Leytonstone Utd v Roydon, Westhamians v Old Chelmsfordians.

Senior Division Two: Runwell Hospital v Maldon St Marys.

Reserve Division Two: Hannakins Farm v Barnston.

METALTEC SIL

Division Four: Walsham le Willows 'A' v Sproughton Sports at Walsham Sports Club, 7.30pm.

GLASSWELLS ST EDMUNDSBURY LEAGUE

Division Two KO Cup Final (at Bury Town, ko 7.30pm): Mildenhall Utd v Barrow FC.

Most Read

Most Read

Latest from the Green Un

Hot Jobs

Show Job Lists