Sunday, January 4

PUBLISHED: 11:06 24 December 2014 | UPDATED: 07:27 03 January 2015

Vanarama Conference League

Premier Division: Aldershot v Telford, Chester v Braintree, Dartford v Kidderminster, Eastleigh v Altrincham, Forest Green v Welling, Gateshead v Wrexham postponed, Lincoln City v Barnet, Nuneaton v Bristol Rovers, Southport v Halifax postponed, Torquay v Alfreton.

North Division: AFC Fylde v Lowestoft Town, Boston Utd v Colwyn Bay, Chorley v Oxford City, Gainsborough Trinity v Brackley Town, Gloucester City v North Ferriby Utd, Harrogate Town v Hednesford Town, Hyde v Barrow, Leamington v Bradford Park Avenue, Solihull Moors v Stalybridge Celtic, Stockport v Tamworth, Worcester City v Guiseley.

South Division: Basingstoke Town v Eastbourne Borough (1pm), Boreham Wood v Ebbsfleet, Concord Rangers v Staines Town, Havant & Waterlooville v Hayes & Yeading, Maidenhead Utd v Bath City, St Albans City v Gosport Borough, Wealdstone v Hemel Hempstead Town, Weston-Super-Mare v Sutton Utd, Whitehawk v Bishop’s Stortford.

Pope & Smith Chelmsford Sunday League

Gillott Trophy First Round: Queens Park (Hannakins) v Tulip Springfield.

Gillott Trophy Second Round: Blackwater v Writtle Manor Res, Daen Ingas Res v Woodham Ath Res, Priory Sports Res v Old Chelmsfordians Res, Woodham Town v Hanningfield.

Premier Division: Broomfield v Priory Sports, Maldon & Tiptree Ath v Daen Ingas, William De Ferrers v Boreham, Writtle Manor v Goldhanger Argyle.

Division One: Redstones v Southminster & Norton, Runwell Hospital v Bromfords Reunion, Woodham Ath v Old Chelmsfordians.

Division Two: Chelmer Wdrs v Bicknacre, PSV Billericay v Brookhouse, Springfield v Ongar Utd.

Division Three: M & G v Woodham Radars, Margaretting S&S Club v Compasses, Rivermead v William De Ferrers Res, Writtle v Broomfield Res.

Division Four: Hatfield Swan Inn Res v Springfield Res, Marconi Leisure Res v Margaretting S&S Club Res, Woodham Radars Res v Mannex MR.

Most Read

Most Read

Latest from the Green Un

Hot Jobs

Show Job Lists