Saturday, December 31

PUBLISHED: 15:27 22 December 2011 | UPDATED: 09:34 23 December 2011

KICK-offs 3pm unless stated:

Ryman League

Premier Division: Aveley v Margate, Billericay Town v Harrow Borough (2pm), Canvey Island v AFC Hornchurch (1pm), Cray Wdrs v Concord Rgs (noon), Hastings Utd v East Thurrock Utd (1.30pm), Hendon v Bury Town, Lowestoft Town v Wingate & Finchley (1pm), Metropolitan Police v Lewes, Tooting & Mitcham Utd v Leatherhead, Wealdstone v Carshalton Ath.

Division One: Cheshunt v Leiston, Harlow Town v Chatham Town (1pm), Ilford v AFC Sudbury, Maldon & Tiptree v Gt Wakering Rovers, Needham Market v Heybridge Swifts, Redbridge v Romford, Thamesmead Town v Brentwood Town (1pm), Tilbury v Enfield Town (1pm).

Ridgeons League

Premier Division: Brantham Ath v Walsham-le-Willows (1.30pm), FC Clacton v CRC (1pm), Felixstowe & Walton Utd v Kirkley & Pakefield (noon), Gt Yarmouth Town v Woodbridge Town, Newmarket Town v Hadleigh Utd (12.30pm), Wroxham v Wisbech Town (12.30pm).

Ridgeons Reserve League

South Division: Brightlingsea Regent v Brantham Ath (1pm), Haverhill Rovers v AFC Sudbury, Long Melford v Halstead Town, Wivenhoe Town v Felixstowe & Walton Utd.

North Division: Stowmarket Town v Needham Market, Whitton Utd v Ipswich Wdrs, Woodbridge Town v Debenham LC.

Kinglsey Healthcare SIL

Senior Division: Capel Plough v Woodbridge Ath, Crane Sports v Old Newton Utd, East Bergholt Utd v Grundisburgh, Ipswich Ath v Felixstowe Utd, Melton St Audry’s v Wickham Market, Stanton v Haughley Utd.

Division One: Saxmundham Sports v Mendlesham (ko 12.30pm), Thurston v Ipswich Exiles (ko 1pm).

Intermediate Division A: Grundisburgh v East Bergholt Utd, Old Newton Utd v Crane Sports, Ransomes Sports v Capel Plough.

Intermediate Division B: Henley A v Saxmundham Sports (12.30pm).

Division Two: AFC Crowley v Stowupland Falcons, Bramford Road Old Boys v Salvation Army, Claydon v Bacton Utd 89, Parkside Utd v Great Blakenham.

Division Four: AFC Hoxne Res v Woolverstone Utd, Stowupland Falcons Res v Felixstowe Harpers, Stradbroke Utd v Sizewell Associates.

Division Five: Salvation Army Res v Stonham Aspal A.

Touchline Sports Cup Third Round: BT Trimley v Achilles.

Kent Blaxill Border League

Premier Division: Lt Oakley v Newbury Forest.

Most Read

Most Read

Latest from the Green Un

Hot Jobs

Show Job Lists